Pomorski Okręgowy Związek Zapaśniczy w Gdańsku dziękuje  Związkowi Zawodowemu  Funkcjonariuszy Straży Granicznej Morskiego Oddziału SG oraz pracownikom  MOSG za pomoc w organizacji i przygotowaniach do Ogólnopolskich Zawodów Zapaśniczych na obiektach sportowych Komendy Oddziału.

Pomoc dla działań Klubu Sportowego Granica Gdańsk oraz klubów współdziałających zaowocowała kolejnymi dobrymi wynikami sportowymi:

1. Zdobycie I miejsca w klasyfikacji wojewódzkiej jako województwa Pomorskiego na Mistrzostwach Polski Młodzieżowców do lat 23- zapasy styl wolny- w dniach 19-21.IV.2024 w miejscowości Staszów.

Dziękujemy Trenerom za wyjątkowe zaangażowanie w proces szkolenia  Kadry Wojewódzkiej Pomorza w zapasach styl wolny tj .Natalii Blok, Katarzynie Sęczak, Annie Sznajder, Monice Urbańskiej i Joannie Bednarskiej  .

2. Zdobycie IV miejsca w klasyfikacji wojewódzkiej jako województwa Pomorskiego na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w zapasach styl klasyczny -do lat 17- w dniach 19-21.IV.2024 w miejscowości Wałbrzych.

Dziękujemy Trenerom  Kadry Wojewódzkiej Pomorza za  wyjątkowe zaangażowanie w proces szkolenia w zapasach st.klasyczny w szczególności Radosławowi Gutiar, Dariuszowi Kłos, Patrykowi Królikowskiemu i Norbertowi Serba.

     Z wyrazami szacunku

dr Zbigniew Grzegorowski

                  Prezes

                                       Pomorskiego Okręgowego Związku Zapaśniczego