Legal Salutaris – porady prawne prawa rodzinnego

Legal Salutaris to spółka zajmująca się kompleksową obsługą spraw rodzinnych w zakresie doradztwa prawnego i psychologicznego. Reprezentuje klienta przed sądem w procesach, których przedmiotem jest rozwód, kontakty z dziećmi, kwestie alimentów i podziału majątku.

Zapewniają także reprezentację w sprawach pozasądowych, w szczególności podczas mediacji. Obejmuje również  doraźną pomocą psychologiczną, nakierowaną na wygaszanie konfliktów rodzących się podczas rozpadu związku i ułatwiającą zaakceptowanie nowej sytuacji życiowej.

Przedmiotem działalności Legal Salutaris jest także udzielanie kompleksowych Porad Prawnych w pełnym zakresie Prawa Rodzinnego.

W ramach nawiązanej współpracy dla osób chcących skorzystać z usług ww. kancelarii w Biurze Zarządu Oddziałowego NSZZ FSG w Komendzie MOSG można otrzymać Bon Rabatowy uprawniający do 50% zniżki na pierwszą poradę prawną oraz 10% zniżki na prowadzenie zleconej sprawy sądowej.

DZIEŃ BEZPŁATNYCH KONSULTACJI !!! 29 września ( sobota ) odbędzie się kolejna edycja bezpłatnych konsultacji w zakresie Prawa Rodzinnego w kancelariach w Gdańsku i Gdyni. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami 510 217 792 i 798 322 262 celem umówienia terminu spotkania .

 

Legal Salutaris Spółka z o.o.

Kancelaria Gdańsk : Al. Gen. J. Hallera 140/112

Kancelaria Gdynia : ul. Świętojańska 91/1

e-mail : biuro@legalsalutaris.pl ; tel. : 516 973 576; 505 822 858

www.legalsalutaris.pl

×
Show