Nowa oferta Allianz – opieka zdrowotna, OC zawodowe, polisa na życie bez karencji

Szanowni Państwo,

Przedstawiamy nowe rozwiązania dotyczące  ochrony ubezpieczeniowej w Allianz.

 

Allianz Opieka Zdrowotna – kompleksowy program opieki medycznej, podstawowych i specjalistycznych badań, wizyt domowych, usługi Telemedycyny  możliwość konsultacji on-line. Zakres ochrony dostępny w Pakietach indywidualnych, partnerskich i rodzinnych.  Warunkiem przystąpienia do programu jest ochrona w ubezpieczeniu na życie. Przystąpienie do pakietu medycznego Allianz Opieka Zdrowotna jest możliwe po wypełnieniu deklaracji, która została załączona do kompletu przekazanych dokumentów.

 

Zmiany w Umowie OC Zawodowe Funkcjonariuszy –   pojawiają się nowe zapisy gwarantujące rozszerzenie odpowiedzialności na korzyść klienta, wypłata za pierwszą i kolejna szkodę, kwotę maksymalnie trzymiesięcznego uposażenia Ubezpieczonego, nie więcej niż suma gwarancyjna z zastrzeżeniem limitów.

Rozszerzeniu ulegnie również zakres terytorialny, z dniem 01-10-2019 będzie obejmował terytorium Europy, koszty ochrony prawnej pozostają bez zmian na terytorium RP. 

W dostarczonych indywidualnych  materiałach znajdą Państwo klauzulę marketingową wymaganą przez RODO.

Formularz należy podpisać i złożyć w kancelarii oraz odesłać do pionu głównego księgowego w KMOSG. Zostanie on przekazany do Allianz.

 

Dla osób przystępujących do polisy na życie, Allianz Rodzina w miesiącach: wrzesień, październik, listopad i grudzień 2019 nie będzie miała zastosowania karencja za późne przystąpienie.

Obowiązuje jedynie 9 miesięczna karencja na urodzenie dziecka.

 

Materiały do pobrania:

Allianz-Opieka-zdrowotna.pdf

Allianz-OC-Zawodowe.pdf

 

W przypadku pojawienia się pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji

 

×
Show