Przedstawiamy ofertę skierowaną wyłącznie dla członków związku na wypoczynek w Holiday Park & Resort z rabatem 81%.

 

Lokalizacje resortów znajdują się w Ustroniu Morskim, Pobierowie, Niechorzu, Mielnie, Rowach i Kołobrzegu.

W 2023 roku planowane jest otwarcie kolejnego resortu, tym razem w górach, w miejscowości Podgórzyn, w okolicy Karpacza.

 

Regularna cena sześciodniowego pobytu to :

-apartament 4 osobowy ok 2093zł

– domek 9 osobowy ok 2793zł

Teraz dostępne z rabatem 81 %!!!

 

Dodatkowe koszty:

– sprzątanie 150zł,

– kaucja 750zł (zwrotna jeśli nic się nie zniszczy),

– opłata za samochód na parkingu za dobę 15zł/doba

– koszt za pobyt zwierzaka od 20 do 30 kg 45zł/doba, do 10kg bezpłatnie.

– opłata za zmianę terminu 200 zł,
– kwota za zużyte media (rozliczenie przy wyjeździe)

W regulaminie podane są terminy pobytów (jednak od czerwca ulega zmianie możliwość rezerwacji terminu tj. nie tylko od soboty ale także w inny dniu).

Vouchery mogą zostać zrealizowane przez okres 5 lat w dowolnych resortach przez cały rok, z wyłączeniem wysokiego sezonu 15.06 – 31.08 oraz weekendów: majowego i Bożego Ciała.

 

UWAGA – wysokość dodatkowych kosztów wymieniona jest w regulaminie.
 
Osoby chętne (tylko związkowcy) do skorzystania z z ww. oferty mogą zgłaszać się do przewodniczących Zarządów Terenowych bądź bezpośrednio na maila związkowego mosg.nszzfsg@gmail.com z podaniem dokładnie jaką ofertę wybierają tj. apartament 4 osobowy czy też domek 9 osobowy.
Powyższe potrzebne jest do zakupienia Voucherów oraz do podpisania umowy z ww. firmą.
Wpłaty za vouchery można uiszczać na konto związkowe po wcześniejszym potwierdzeniu członkostwa w NSZZ FSG.
Zarząd Oddziałowy przy Morskim Oddziale SG im. płk. Karola Bacza w Gdańsku
ul. Oliwska 35
80 – 917 Gdańsk,
nr rachunku bankowego 06 1240 2920 1111 0010 3090 2164
w tytule podać swoje Imię Nazwisko nr telefonu oraz podać (domek czy też apartament)
Ponadto informujemy, że osoba zakupująca Voucher przy odbiorze podpisuje oświadczenie, że zapoznała się z Regulaminem Holiday Park i Resort oraz kwituje odbiór Voucheru.
W razie pytań proszę kontaktować się z:
Wiceprzewodniczącym ZO Wojciechem Kwiatkowskim nr 501169493
oraz
Przewodniczącym ZO Maciejem Węsierskim 535002921
Załączniki:

LOTOS Paliwa proponuje członkom Związków Zawodowych Policji i Straży Granicznej możliwość pozyskania kart umożliwiających tankowanie z rabatem na wszystkich stacjach LOTOS i LOTOS Optima. Najważniejsze informacje dotyczące kart znajdują się poniżej:

 1. Możliwe do uzyskania dzięki karcie rabaty są następujące:

 

Towar

Rabat

PALIWA

Olej napędowy Dynamic

12

gr/litr

Benzyna PB98 Dynamic

12

gr/litr

Benzyna PB95

10

gr/litr

Benzyna PB98

10

gr/litr

Olej napędowy ON

10

gr/litr

LPG

6

gr/litr

TOWARY I USŁUGI

Myjnia

15

%

Oleje

10

%

 1. Wydanie i korzystanie z kart jest bezpłatne. Karty wydawane są tylko członkom NSZZ FSG przy MOSG a członkostwo potwierdzane jest przez Zarząd Oddziałowy.
 2. Członek może posiadać jedną kartę, wydaną na swoje imię i nazwisko. Miesięczny limit zakupów z rabatem to 2000 zł. Za wydanie i korzystanie z karty nie są pobierane żadne opłaty. Płatność następuje na stacji po cenie z naliczonym rabatem – nie są wymagane żadne zabezpieczenia kredytowe ani depozyt. Użytkownik karty ma prawo udostępniać posiadaną kartę dowolnym członkom rodziny w granicach przyznanego limitu zakupów.

 3. Każda z kart jest zabezpieczona kodem PIN. Wraz z kartą dostarczamy tzw. PIN startowy; jego zmiana jest niezbędna przed pierwszym użyciem karty. Zmianę wykonuje się na stacji paliw prosząc kasjera o wybranie na kasie polecenia „FLOTA zmiana kodu PIN karty LOTOS Biznes”.

 4. Osoby, które podają przy zamówieniu adres e-mail raz w miesiącu otrzymają na ten adres podsumowanie wydatków przy użyciu karty w poprzednim miesiącu (uwaga – nie jest to rachunek do zapłaty, jedynie zestawienie transakcji). Nie wysyłamy takich zestawień pocztą tradycyjną.

 5. Uwaga – oferta przeznaczona jest dla osób nie prowadzących działalności gospodarczej, do transakcji przy użyciu tych kart nie ma możliwości wystawienia faktur VAT. Osoby prowadzące działalność prosimy o zgłoszenie zainteresowania mailem na adres: magdalena.morawska@lotospaliwa.pl, istnieje możliwość podpisania umowy na karty na identycznych warunkach rabatowych, jak w ofercie powyżej.

 6. Osoby przystępujące do programu muszą wypełnić podanie stanowiące załącznik nr 2 a następnie dostarczyć je do biura Zarządu Oddziałowego lub dostarczyć pismo na adres: Zarząd Oddziałowy NSZZ FSG przy MOSG, ul. Oliwska 35, 80-917 Gdańsk.
 7. Załącznik do pobrania:

załącznik Lotos Biznes

załącznik Lotos Biznes – wzór

http://Regulamin_gotówkowego_Programu_LOTOS_BIZNES.pdf

 

Osoba kontaktowa z ramienia Zarządu Oddziałowego NSZZ FSG przy MOSG:

Wojciech Kwiatkowski

NSZZ FSG przy MOSG

kom. 501 169 493

IP – 664 21 42

e-mail – kwiatkowski.nszzfsg@gmail.com

Zarząd Oddziałowy NSZZ FSG przy MOSG nawiązał współpracę z Kancelarią Prawną Custos specjalizującą się w sprawach związanych ze służbami mundurowymi. Kancelaria Custos dla naszych członków i ich rodzin przygotowała specjalne Karty Prawne Członka Związku, które dają możliwość korzystania z usług prawnych ze zniżką 25%-45%. Więcej informacji na stronie kancelarii. Infolinia czynna jest całą dobę.

 

Kancelarie Custos chroni z zakresie:

 • rozkazów personalnych
 • postępowań karnych, dyscyplinarnych i administracyjnych
 • w sprawach cywilnych, w tym: rozwodach, separacjach, opieką nad dziećmi, alimentach
 • uruchomiono specjalny telefon pogotowia prawnego dla członków związków zawodowych
 • otaczamy opieką również rodziny członków związków zawodowych
 • pełna obsługa prawna w sprawie tzw. ustawy dezubekizacyjnej
 • wprowadziliśmy karty obsługi prawnej dla członków związków zawodowych i ich rodzin

 

Karty są do odbioru w biurze Zarządu Oddziałowego. Osobom z Organizacji Terenowych karty będą wydawane za pośrednictwem przewodniczących.

Zapraszamy po odbiór kart.

http://kancelariecustos.pl/#zwiazki-zawodowe

Informujemy, że Zarząd Oddziałowy NSZZ FSG przy MOSG nawiązał współpracę z Kancelarią prawną specjalizującą się w Prawie Rodzinnym (sprawy o rozwód, separację, opieką nad dziećmi, plany wychowawcze, podział majątku w małżeństwach i związkach partnerskich itp.)

W ramach nawiązanej współpracy dla osób chcących skorzystać z usług ww. kancelarii w Biurze Zarządu Oddziałowego NSZZ FSG w Komendzie MOSG  można otrzymać Bon Rabatowy uprawniający do 50% zniżki na pierwszą poradę prawną oraz 10% zniżki na prowadzenie zleconej sprawy sądowej.

W załączeniu list z firmy Legal Salutaris z którą ZO NSZZ FSG przy MOSG nawiązał współpracę.

Więcej informacji o kancelarii oraz o adwokatach i ekspertach: psychologach, psychoterapeutach można przeczytać na stronie internetowej Kancelarii link:  http://www.legalsalutaris.pl

Przewodniczący
ZO NSZZ FSG przy MOSG
Maciej Węsierski

Kamil Panek Doradca Biznesowy Play telefon 790 044 262 mail:kamil.panek@sprzedaz.playmobile.pl

Kontakt do biura:

Izabela Panek telefon 533 360 500 mail:izabela.panek@sprzedaz.playmobile.pl

Paulina Bałdyga telefon 881 50 4000 mial:playsigma@wp.pl

Prezentujemy najnowsze oferty specjalne Play dla Związków Zawodowych Służb Mundurowych na rok 2019.
Oferta zawiera 3 abonamenty z pełnym no limitem na kraj i nielimitowanym internetem (po 10GB, 15GB lub 25GB zwalnia, ale działa dalej bez limitu z prędkością 1mb/s).
Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z ofertą.

Kamil Panek Doradca Biznesowy Play telefon 790 044 262 mail:kamil.panek@sprzedaz.playmobile.pl

Kontakt do biura:

Izabela Panek telefon 533 360 500 mail:izabela.panek@sprzedaz.playmobile.pl

Paulina Bałdyga telefon 881 50 4000 mial:playsigma@wp.pl

W załączeniu oferty z telefonami i bez urządzeń, a poniżej  telegraficzny skrót obu ofert:

1. Oferty bez telefonu na 24miesiące:

Biznes Unlimited 2GB za 18,70zł brutto (pełen no limit na kraj i 2 GB internetu)

Biznes Unlimited 10GB za 28,70zł brutto (pełen no limit na kraj i 10 GB internetu w formule bez limitu czyli po przekroczeniu 10GB działa dalej z szybkością 1mb/s)

Biznes Unlimited 25GB za 36,90zł brutto (pełen no limit na kraj i 25 GB internetu w formule bez limitu czyli po przekroczeniu 25GB działa dalej z szybkością 1mb/s)

2. Oferty z telefonami na 24 miesiące:

Biznes Unlimited 10GB za 49,20 zł brutto (pełen no limit na kraj i 10 GB internetu w formule bez limitu czyli po przekroczeniu 10GB działa dalej z szybkością 1mb/s) i do tego:

Tablet Huawei Mediapad T3 10 LTE za 1 zł jednorazowo przy zakupie (wyświetlacz 9,6 cala z technologią IPS zapewnia żywe kolory niezależnie od pory dnia; dodatkowo, dzięki funkcji odfiltrowywania części niebieskiego światła, maksymalnie redukuje zmęczenie oczu; tablet wyposażono w dwa aparaty: główny 5 Mpix z autofokusem i przedni 2 Mpix; system operacyjny EMUI 5.1 i Android 7.0;  mocna bateria 4800 mAh umożliwia długi czas niezakłóconego użytkowania);
Hammer Energy 18X9 DS za 123 zł jednorazowo przy zakupie (wodoodporny, pyłoszczelny i odporny na upadki czy zagniecenia; smartfon posiada duży, panoramiczny wyświetlacz o przekątnej 5,7 cala; ekran Full Screen HD+ IPS jest pokryty superwytrzymałym szkłem, które zapewnia dodatkową ochronę przed uszkodzeniami; w pancernej obudowie zamknięto dwa dobre aparaty – główna kamera 13 Mpix z matrycą Sony i przednia 8 Mpix; telefon posiada NFC, mocną baterię  5000 mAh oraz czytnik linii papilarnych);
LG Q7  za 123 zł jednorazowo przy zakupie  (8 rdzeniowy procesor MediaTek 1,5, 3GB pamięci RAM, 32GB pamięci wewnętrznej, wyświetlacz 5,5″ Full HD+, 18:9 FullVision, aparat tył 13 Mpix, przód 8 Mpix, szybki autofokus, który zapewnia wyraźne i wysokiej jakości zdjęcia ruchomych obiektów, czytnik linii papilarnych, wodo – i pyłoszczelność oraz wojskowy standard odporności, bateria o pojemności 3000 mAh);
Motorola ONE  za 123 zł jednorazowo przy zakupie (8 rdzeniowy procesor, 4GB pamięci RAM, 64GB pamięci wewnętrznej, wyświetlacz 5,9″ HD+ IPS LCD (LTPS), aparat tył 13 Mpix, przód 8 Mpix, czytnik linii papilarnych, bateria  o pojemności 3000 mAh);
Samsung Galaxy J6+ 2018  za 123 zł jednorazowo przy zakupie (4 rdzeniowy procesor, 3GB pamięci RAM, 32GB pamięci wewnętrznej,  wyświetlacz 6″ HD+ Super AMOLED, podwójny aparat tylny 13 i 5 Mpix zapewnia wysoką rozdzielczość oraz profesjonalny efekt bokeh, przedni aparat 8 Mpix, czytnik linii papilarnych, bateria  o pojemności 3300 mAh);
Xiaomi Mi A2 Lite za 123 zł jednorazowo przy zakupie (8 rdzeniowy procesor, 3GB pamięci RAM, 32GB pamięci wewnętrznej,  wyświetlacz Full HD 5,84″, podwójny aparat tylny 12 i 5 Mpix zapewnia wysoką rozdzielczość, przedni aparat 5 Mpix, czytnik linii papilarnych, bateria  o pojemności 4000 mAh);
Huawei Mate 10 Lite za 246 zł jednorazowo przy zakupie (8 rdzeniowy procesor, 4GB pamięci RAM, 64GB pamięci wewnętrznej, wyświetlacz 5,9″ Full View, aparaty – tylny 16 Mpix oraz przedni 13 Mpix – wspomagane są dodatkowym obiektywem 2 Mpix co zapewnia ostrość oraz głębię koloru, czytnik linii papilarnych, bateria  o pojemności 3340 mAh);
Huawei P Smart 2019 za 246 zł jednorazowo przy zakupie (8 rdzeniowy procesor duży wyświetlacz Full HD+ 6,21″, 3GB pamięci RAM, 64GB pamięci wewnętrznej, podwójny aparat tylny 13 i 2 Mpix, przedni aparat 8 Mpix, czytnik linii papilarnych, bateria  o pojemności 3400 mAh);
Motorola G7 Power za 246 zł jednorazowo przy zakupie (8 rdzeniowy procesor, 4GB pamięci RAM, 64GB pamięci wewnętrznej,  wyświetlacz 6,2″ HD+, aparat tył 12 Mpix, przód 5 Mpix, mocna bateria  5000 mAh , czytnik linii papilarnych);
Samsung Galaxy A6 2018 za 246 zł jednorazowo przy zakupie (8 rdzeniowy procesor, 3GB pamięci RAM, 32GB pamięci wewnętrznej, wyświetlacz 5,6″ HD+ Super Amoled, aparat tył 16 Mpix, przód 16 Mpix, czytnik linii papilarnych, głośniki Dolby Atmos, bateria  o pojemności 3000 mAh);

Biznes Unlimited 15GB za 61,50 zł brutto (pełen no limit na kraj i 15 GB internetu w formule bez limitu czyli po przekroczeniu 15GB działa dalej z szybkością 1mb/s) i do tego:

Huawei Mate 10 Lite za 123 zł jednorazowo przy zakupie (8 rdzeniowy procesor, 4GB pamięci RAM, 64GB pamięci wewnętrznej, wyświetlacz 5,9″ Full View, aparaty – tylny 16 Mpix oraz przedni 13 Mpix – wspomagane są dodatkowym obiektywem 2 Mpix co zapewnia ostrość oraz głębię koloru, czytnik linii papilarnych, bateria  o pojemności 3340 mAh);
Motorola G7 za 123 zł jednorazowo przy zakupie (8 rdzeniowy procesor, 4GB pamięci RAM, 64GB pamięci wewnętrznej,  wyświetlacz 6,2″ Full HD+ IPS, aparat tył 12 + 5 Mpix, przód 8 Mpix, bateria o pojemności 3000 mAh , czytnik linii papilarnych);
Huawei Mate 20 Lite za 246 zł jednorazowo przy zakupie (8 rdzeniowy procesor, 4GB pamięci RAM, 64GB pamięci wewnętrznej, wyświetlacz 6,3″ Full HD+ IPS, podwójny aparat z tyłu 20 i 2 Mpix, przednie aparaty 24 i 2 Mpix to gwarancja ostrych, wyraźnych i barwnych zdjęć, bateria o pojemności 3750 mAh, czytnik linii papilarnych);
Huawei P20 Lite za 246 zł jednorazowo przy zakupie (8 rdzeniowy procesor, 4GB pamięci RAM, 64GB pamięci wewnętrznej, wyświetlacz 5,8″ Full HD+ IPS, aparat tył 16 Mpix +2 Mpix, przód 16 Mpix, czytnik linii papilarnych, bateria o pojemności 3000 mAh, odblokowanie ekranu twarzą Face Unlock);
Xiaomi Mi 8 Lite za 246 zł jednorazowo przy zakupie (8 rdzeniowy procesor, 4GB pamięci RAM, 64GB pamięci wewnętrznej, wyświetlacz 6,26″ Full HD+ IPS LCD, podwójny aparat tylny 12 i 5 Mpi, przód 24 Mpix, czytnik linii papilarnych, bateria o pojemności 3350 mAh);

Biznes Unlimited 25GB za 73,80 zł brutto (pełen no limit na kraj i 25 GB internetu w formule bez limitu czyli po przekroczeniu 25GB działa dalej z szybkością 1mb/s) i do tego:

LG G7 Fit za 246 zł jednorazowo przy zakupie (4 rdzeniowy procesor, 4GB pamięci RAM, 32GB pamięci wewnętrznej, wyświetlacz 6,1″ QHD+ IPS, aparat tył 16 Mpix, przód 8 Mpix, czytnik linii papilarnych, bateria o pojemności 3000 mAh, odblokowanie ekranu twarzą Face Unlock, wodo- i pyłoszczelność IP68);
Oppo RX17 Neo Fit za 246 zł jednorazowo przy zakupie (8 rdzeniowy procesor, 4GB pamięci RAM, 128GB pamięci wewnętrznej, wyświetlacz 6,4″ Full HD+, aparat tył 16+2 Mpix, przód 25 Mpix, czytnik linii papilarnych, bateria o pojemności 3500 mAh);
Samsung Galaxy A7 2018 za 246 zł jednorazowo przy zakupie (8 rdzeniowy procesor, 4GB pamięci RAM, 64GB pamięci wewnętrznej, wyświetlacz 6″ Full HD+ Super Amoled, potrójny aparat z tyłu 24 Mpix, 8 Mpix, 5 Mpix i przód 24 Mpix, bateria o pojemności 3300 mAh, czytnik linii papilarnych);
Samsung Galaxy S8 2018 za 738 zł jednorazowo przy zakupie (8 rdzeniowy procesor, 4GB pamięci RAM, 64GB pamięci wewnętrznej, wyświetlacz 5,8″ QuadHD+ sAMOLED, korzystanie z urządzenia jest wygodne dzięki lekkim i świetnie wyprofilowanym zagięciom obudowy, wyświetlane treści widać dobrze pod każdym kątem, a nawet w mocnym słońcu, aparat tył 12 Mpix, przód 8 Mpix, czytnik linii papilarnych, bateria o pojemności 3000 mAh).

Oferta kredytu gotówkowego Nest Banku

Placówka Nest Banku w Gdańsku skierowała dedykowaną ofertę kredytu gotówkowego dla funkcjonariuszy Morskiego Oddziału Straży Granicznej.

Oferta obejmuje kredyt gotówkowy do 250 tyś. złotych na maksymalny okres spłaty 144 miesiące.

Kredyty na specjalnych warunkach są udzielane tylko w Placówce Partnerskiej Nest Bank ul. Obrońców Wybrzeża 15/7 w Gdańsku.

Szczegółowe informacje na temat oferty można uzyskać u pani Magdaleny Mazurek 790 765 002

Przedstawiamy nową i tańszą ofertę kredytu gotówkowego przygotowaną przez Bank Pocztowy dla funkcjonariuszy i pracowników cywilnych Morskiego Oddziału Straży Granicznej. RRSO tylko 9,98%.

Oferta dostępna w placówce Banku Pocztowego w Gdańsku ul. Długa 23/28 lub pod wskazanym w ulotce numerami telefonów.

×
Show

Murem za sopockim mundurem